NAGRADA ZA NAJBOLJE RADOVE

U sklopu projekta #Blueconnect Instituta za oceanografiju i ribarstvo, u našoj školi održana je radionica pod nazivom „More budućnosti“ kojoj je cilj bio senzibilizirati djecu prema okolišu i održivom razvoju te potaknuti njihovo kreativno izražavanje na temu mora. Učenici nižih razreda, pod mentorstvom uč. Dušanke Babić, su zatim na satu izvannastvanih aktivnosti izradili radove i poslali ih na izložbu. Nakon provedbe projekta po cijeloj RH, 29. rujna 2023. održala se i Europska noć istraživača. U sklopu Noći istraživača , održana je i izložba (čak 147) dječjih radova pod nazivom "Sea Positive" na kojoj su sudjelovale mnoge škole i vrtići iz cijele Hrvatske. Glasanje je bilo javno,a glavne nagrade (poklon paketi edukativnih knijga) za najbolje radove otišle su:

- DV Duga iz Splita,

-Katoličkoj osnovnoj školi iz Šibenika,

-te našoj školi (OŠ "Stjepan Radić" ).

objavio: Nikša Radan   datum: 28. 11. 2023.