EUROPSKE OZNAKE KVALITETE ZA IZVRSNOST

Nakon osvojenih  izvrsnih  sedam nagrada Nacionalne službe za podršku učiteljima u radu na prošlogodišnjim etwinning projektima, krajem listopada dodijeljene su i Europske oznake za kvalitetu rada. Europskom oznakom kvalitete nagrađeni su i naši prošlogodišnji prvaši i  njihova učiteljica Dušanka Babić za rad u pet projekata:

1. EU Code week-PixelArt,
  2. Ljepote moje domovine/ The beauties of my homeland,
  3. 100. dan škole Udruge Zvono 2021./ 100th day of school 2021.,
  4. Igrom do znanja i zabave / Play for learning and fun i
  5. 100.dan u školi/ 100th day in a school.

Ova nagrada znači da su  rad učitelja, njihovih učenika i  škola na projektima prepoznati na najvišoj europskoj razini.

Europsku oznaku kvalitete dodjeljuje Središnja služba za podršku (CSS) učiteljima za rad na projektu:

-koji je nakon provedenog postupka odabira predložen za Europsku oznaku kvalitete od barem jedne Nacionalne službe za podršku,

-na kojem rade barem dva partnera koji su već primili Nacionalnu oznaku kvalitete za svoje projekte.

Europska oznaka kvalitete dodjeljuje se samo jednom godišnje i njena dodjela objavljuje se na eTwinning portalu.

Učitelji su  sa svojim učenicima nagrađene projekte provodili u prošloj školskoj godini.

Detaljan popis nagrađenih možete pogledati na ovom linku: https://www.etwinning.net/en/pub/newsroom/highlights/schools-awarded-the-european21.htm?fbclid=IwAR0TEp5Y-ot_aCrxduxYM8Ae8lS9nRZJL7IprhImez1OcFYzefg_ZuijU1Q#c191

objavio: DUŠANKA BABIĆ   datum: 4. 11. 2021.